MANDALWEB.com genel ve kanuni sorumluluklarını içerir.

Lütfen, sitemizi ziyaret etmeden önce aÅŸağıda yazılı olanları okuyunuz.

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, MANDALWEB.com sitesinin kullanılmasına iliÅŸkin bu koÅŸullarla baÄŸlı olduÄŸunuzu ve hem bu koÅŸullara ve site ile ilgili bütün kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiÅŸ sayılıyorsunuz.

Bu site herkese açıktır. Sitenin içeriÄŸinde yer alan bütün yazıların, tabloların ve resimlerin her hakkı saklıdır; izinsiz kullanılamaz.

Bu sitede yer alan bilgileri diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya MANDALWEB.com'un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Bu koÅŸullarla, bu siteyi sadece kiÅŸisel kullanımınız için ziyaret etme ve görüntüleme hakkına sahip olduÄŸunuzu kabul etmektesiniz.

Siteyi baÅŸka bir siteye baÄŸlanmak amacıyla ya da siteye içerik veya baÅŸka bilgileri yüklemek amacıyla kullanmanız da dahil, siteyi kullanmanızdan dolayı üçüncü ÅŸahısların maruz kalabileceÄŸi zarar ve ziyanları, yapabileceÄŸi talepleri ve makul iÅŸtiraklerine, memur ve temsilcilerine, diÄŸer ortaklarına ve çalışanlarına tazmin edeceÄŸinizi ve onların bu zararlarını gidereceÄŸinizi de kabul etmektesiniz.

Bunların yanında,firmasistemi.com bu sitenin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz.( 3782 Okunma )

Etiketler : Kullanım Koşulları